fbpx

Kategórie obkladové palubky

Obkladové palubky rozdělujeme podle dřevěného materiálu, ze kterého je vyroben, podle tvaru profilů, které nabývá po opracování a podle velikosti jednotlivých dřevěných desek (šířka x tloušťka).

V naší nabídce naleznete dřevěný obklad ze dvou nejpoužívanějších typů dřevin – severský smrk a červený smrk. Oba patří mezi nejdostupnější a tím pádem i nejpoužívanější dřevěné materiály využívané ve stavebnictví. Dřevěný obklad v naší nabídce je vyráběn ze dřeva s prvotřídní kvalitou A/B. Existuje několik druhů dřevěných obkladů odlišujících se zejména tvarem: tatranský profil – perodrážka, tatranský profil – originál, srubový obklad, rombus profil, rombus – zkosený. Velikost jednotlivých profilů je důležitá jak z estetického, tak i funkčního hlediska. Hrubší profily jsou vhodné spíše do exteriéru, zatímco ty tenčí najdou své využití zejména v interiéru. Příkladem je dřevěný obklad na stěnu, dřevěný obklad do koupelny, dřevěný obklad do obývacího pokoje nebo kuchyně, dřevěný obklad na fasádu, dřevěný obklad zahradního domku nebo chatky a mnoho dalších.

Vyberte si z naší nabídky dřevěného obkladu, klikněte na jeho obrázek a přesvědčte se sami o nejnižších cenách tatranského obkladu na trhu.

Obkladové palubky Klasik

Obkladové palubky Tatran

Srubové palubky Profil D

Fasádní palubky Rhombus

Fasádní palubky Rhombus skosený

obkladové palubky klasik
obkladové palubky tatran
srubové palubky
fasádni palubky rhombus
fasádni palubky rhombus skosený
3.7/5 - (26 hlasů)