fbpx

Terasová prkna

Sibiřský modřín

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Terasová prkna sibiřský modřín vyrábíme z kvalitního vysušeného dřeva sibiřského modřínu, které si sami dovážíme z Ruska a Mongolska. Terasová prkna jsou v současnosti oblíbeným řešením klasického a moderního designu.

Terasová prkna ze sibiřského modřínu nabízíme v rozměru 28×145 mm (vroubkované, hladké).

Terasová prkna jsou frézované z obou stran (vrchní strana jemné drážky), spodní strana (hrubé drážky), tak aby bylo minimalizováno riziko uklouznutí a také aby nebyla náročná údržba (čištění). V nabídce máme terasová prkna sibiřský modřín vroubkované i hladké z obou stran (zaoblené hrany) tak aby se při pádu nebo chůzi na boso předešlo nebezpečí pořezání se. Zpříjemní Vám posezení na zahradě, okolí bazénu, terasy, stejně jsou vhodné na terasy restaurací, barů či kaváren. 

Nejvhodnější materiál na výrobu terasových prken je sibiřský modřín. Má sice vyšší cenu ale dřevo ze sibiřského modřínu vydrží v exteriéru na dešti, sněhu, ve vlhkém prostředí mnohem déle než smrkové dřevo, díky většímu obsahu smůly a díky tomu, že roste pomalu a ve velmi chladných oblastech májí terasové podlahy ze sibiřského modřínu delší trvanlivost je tvrdší a je odolnější vůči povětrnostním podmínkám.

Jelikož všechny produkty sami vyrábíme dbáme o co nejlepší výběr dřeva při výrobě abychom našim klientům nabídli nejkvalitnější dřevěné výrobky.

Dřevo na výrobu našich produktů je pečlivě vybíráno, následně tříděno a sušené venku. Následně je dřevo dosušováno v sušičce na požadovanou vlhkost (11-14%) cca 4-5dní. Každý náš produkt plní normu kvality AB (1.třída).

Minimální hodnota objednávky je 10 000 KČ.

V naší nabídce dále najdete: obkladové palubky klasik, obkladové palubky tatran, srubové palubky, fasádní palubky, rombus obklad zkosený, podlahové palubky, hranoly, gabiony, chatky i altány. Po odeslání objednávky na náš mail a následném potvrzení cenové nabídky vám dřevěný obklad dovezeme zdarma až k Vám domů (*účtujeme malý manipulační poplatek za vykládku zboží). Nepožadujeme žádné zálohy a proto se nemusíte bát, že byste předem zaplatili za dřevěný obklad, který by vám nevyhovoval.

Terasová prkna sibířský modřin

Sibiřský Modřin
vroubkované

Modřin – ceny za 1m2

ROZMĚR v mm
(síla x šířka)
DÉLKA   /m TŘÍDA   AB

AKCE!

28 x 145

3m, 4m, 5m 729,- CZK

*POSLEDNÍ ZASOBY ZA STARÉ CENY *DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

terasova prkna

Sibiřský Modřin
hladké

Modřin – ceny za 1m2

ROZMĚR v mm
(síla x šířka)
DÉLKA   /m TŘÍDA   AB

AKCE!

28 x 145

3m, 4m, 5m 729,- CZK

*POSLEDNÍ ZASOBY ZA STARÉ CENY *DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

terasove-sroby

Terasové vruty

Nabízíme originálni terasové vruty nerez C2 na sibiřský modřín v nejpoužívanějším rozměru 4.5 x 60mm.

ROZMĚR v mm
(síla x dloužka)
počet ks Cena
4.5 x 60mm 200 490,- CZK

 

Galerie terasová prkna modřin

Obrázky jsou pouze ilustrativní. Slouží k inspiraci.

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

4.5/5 - (30 hlasů)