fbpx

Srubové palubky

Profil D

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Naše firma se zabývá výrobou srubového obkladu (srubové palubky) nazývaný také bavorský obklad. Srubové palubky mají tvar písmene D (půlkulatý, vypouklý).

Nejčastěji se využívá na obložení fasád, stěn v exteriéru nebo na obklad stěn zahradních domků, altánků. Se srubovými palubkami získá váš dům nebo chata dokonalý vzhled. Srubový profil vyrábíme z kvalitního a vysušeného (11-14%) dřeva severského smrku, které se k nám dováží z chladných oblastí Finska, Ruska, Estonska nebo Lotyšska. Severský smrk je tvrdší kvalitnější a odolnější než obyčejný smrk (SVK, CZ, PL, HU).

Nabízíme výběr těch nejoblíbenějších rozměrů srubových palubek v Česku (23mm, 28mm). Díky velkovýrobě vám umíme poskytnout nejlepší ceny srubového obkladu na českém trhu. Jelikož všechny produkty sami vyrábíme, dbáme o co nejlepší výběr dřeva při výrobě, abychom našim klientům nabídli nejkvalitnější dřevěné profily.

Naše palubky mají dřevo pečlivě vybíráno, následně tříděno a sušené venku. Následně je dřevo dosušováno v sušičce na požadovanou vlhkost (11-14%) cca 4-5dní. Každý náš produkt plní normu kvality AB (1.třída)

Po odeslání objednávky na náš mail a následném potvrzení cenové nabídky vám dřevěný obklad dovezeme zdarma až k Vám domů. Rozvoz našeho zboží po celé ČR zajišťujeme bezplatně (*účtujeme malý manipulační poplatek za vykládku zboží). Nepožadujeme žádné zálohy a proto se nemusíte bát, že byste předem zaplatili za dřevěný obklad, který by vám nevyhovoval.

Minimální hodnota objednávky je 10 000 KČ.

V naší nabídce dále najdete: obkladové palubky klasik, obkladové palubky tatran, fasádní palubky, rombus obklad zkosený, terasová prkna, podlahové palubky, hranoly, gabionové ploty, zahradní domky i altány.

Srubové palubky profil D

Severský Smrk  

ceny za m2

ROZMĚR v mm
(síla x šířka)
DÉLKA   /m TŘÍDA   AB
23 x 146 3m, 4.2m, 5.1m 369,- CZK
28 x 200 4m, 5.1m 469,- CZK

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Obrázky jsou pouze ilustrativní. Slouží k inspiraci.

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

4.9/5 - (19 hlasů)