fbpx

Podlahové palubky

Profil O

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Nabízíme vám podlahové palubky (dřevěnou podlahu) vyrobenou z masivního dřeva severského smrku, modřínu nebo severské borovice. Podlahové palubky mají široké využití v exteriéru (podlaha do altánků, na terasy) i interiéru (dřevěná podlaha nebo obklad stropů a stěn). Po instalaci dřevěné podlahy nevzniká mezi deskami žádná mezera a desky tvoří ucelenou rovno plochu.

Podlahové palubky je možné montovat na hranoly nebo OSB desky (šroubováním) nebo lepením na betonovou plochu. Dřevěná podlaha má mnohem lepší termoizolační vlastnosti jako například laminátová podlaha nebo plovoucí podlaha. Její výhodou je snadná montáž i demontáž (při náhodném poškození).

Nabízíme výběr nejoblíbenějších rozměrů dřevěných podlahových palubek v Česku (20mm, 23mm, 28mm, 40mm).

Díky velkovýrobě vám umíme poskytnout nejlepší ceny podlahových palubek na českém trhu. Jelikož všechny produkty sami vyrábíme dbáme o co nejlepší výběr dřeva při výrobě abychom našim klientům nabídli nejkvalitnější dřevěné výrobky. Dřevo na výrobu našich produktů je pečlivě vybíráno, následně tříděno a sušené venku. Následně je dřevo dosušováno v sušičce na požadovanou vlhkost (11-14%) cca 4-5dní.

Každý náš produkt plní normu kvality AB (1.třída).

Podlahová palubka severský smrk má světlou barvu s velmi malými tmavšími uzly (suky), které jsou pevné a nevypadávají. Je měkčí a cenově dostupnější jako podlahové palubky z modřinu nebo borovice.

Podlahová palubka modřín je velmi tvrdá, odolná vůči poškození, má menší tmavé suky (uzly), velmi zajímavé zbarvení (růžovo-červené) se zajímavou kresbou dřeva modřínu.

Podlahová palubka severská borovice je měkčí než modřín se zajímavou kresbou dřeva a většími světlými suky (uzly) které dodávají dřevěné podlaze unikátní a zajímavý vzhled.

Minimální hodnota objednávky je 10 000 KČ.

V naší nabídce dále najdete: obkladové palubky klasik, obkladové palubky tatran, srubové palubky, fasádní palubky, rombus obklad zkosený, terasová prkna, hranoly, gabiony, dřevěné domky i altány. Po odeslání objednávky na náš mail a následném potvrzení cenové nabídky vám dřevěný obklad dovezeme zdarma až k Vám domů (*účtujeme malý manipulační poplatek za vykládku zboží). Nepožadujeme žádné zálohy a proto se nemusíte bát, že byste předem zaplatili za dřevěný obklad, který by vám nevyhovoval.

Podlahové palubky severský smrk

Severský Smrk  

Smrk – ceny za 1m2

ROZMĚR v mm
(síla x šířka)
DÉLKA   /m TŘÍDA   AB

23 x 146

leštěný povrch
sibiřský smrk
4.2m, 5.1m 369,- CZK

28 x 146

leštěný povrch
sibiřský smrk
4m, 4.2m, 5m 469,- CZK

28 x 200

leštěný povrch
sibiřský smrk
 4.2m, 5.1m 469,- CZK

40 x 146

leštěný povrch
sibiřský smrk
4.2m, 5.1m 659,- CZK

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Podlahové palubky modřín

Modřín

Modřin – ceny za 1m2

ROZMĚR v mm
(síla x šířka)
DÉLKA   /m TŘÍDA   AB
20 x 150 4m, 5m 539,-  439,- CZK
28 x 150 4m, 5m 739,-  639,- CZK

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Podlahové palubky severská borovice

Sibirská Borovice

Borovice – ceny za 1m2

ROZMĚR v mm
(síla x šířka)
DÉLKA/m TŘÍDA   AB

28 x 146

leštěný povrch
4.2m, 5m 459,- CZK

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Naše firma neručí za montáž a neodborné zacházení s u nás zakoupenými palubkami a obkladem. Každý zákazník by si měl před pokládkou a montáží materiálu poradit s odborníky nebo jej si montáž důkladně nastudovat. Nedoporučujeme pokládat podlahovici do vlhkých prostor nebo nevyčištěných staveb, jelikož se často stává, že dřevěná podlaha nabere okolní vlhkost 2-3 týdny po montáži a může se pokroutit nebo zvlnit. Proto doporučujeme před montáží podlahové podlahy nechat podlahu volně umístěnou v místnosti, kde se má instalovat alespoň 7-10 dní.

Obrázky jsou pouze ilustrativní. Slouží k inspiraci.

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

3.6/5 - (16 hlasů)