fbpx

ThermoWood

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

PROČ SE HODÍ DŘEVO THERMOWOOD® NA TERASY?
Dřevěná terasa upoutá pohled na jakékoli zahradě a je skvělým místem, kde můžete relaxovat s přáteli a rodinou během krásných teplých letních večerů. Přírodní teplé dřevo navádí atmosféru přirozenosti. Pokud už investujete do dřevěné terasy, určitě chcete takovou, kterou si budete moci užívat dlouhá léta. Tepelně upravené dřevo ThermoWood® vám poskytuje řešení s životností minimálně 30 let v závislosti na péči, kterou mu věnujete.
Terasové profily ThermoWood®, které lze využít právě pro zhotovení teras a ploch kolem bazénů jsou naprosto ekologické, a dřevo, ze kterých jsou vyrobeny, pochází z trvale udržitelných zdrojů (certifikované PEFC).
1,
Se snahou dodat co nejlepší profily nejen pro terasy přicházíme s nabídkou revolučního dřeva ThermoWood®. Jedná se o dřevo vyrobené z finské borovice, které je tepelně ošetřeno proto, aby se zvýšila odolnost a kvalita dřeva. Při tepelné úpravě je odstraněna pryskyřice a hlavní výhodou je větší rozměrová stabilita, odolnost proti rozkladu a vylepšení fyzikálních vlastností. S lepší stabilitou a trvanlivostí přináší tepelně ošetřené dřevo ThermoWood® přidanou hodnotu v podobě dlouhodobých výhod a flexibility, současně s minimalizací biologického poškození.

2,
Tepelné zpracování navíc přináší delší životnost dřeva – až 30 let a snižuje potenciál deformaci či kroucení dřeva. Příjemná karamelová barva skrz celý průřez dřeva dodává terasám velmi atraktivní vzhled. Dřevo ThermoWood® je vysoce odolné proti povětrnostním vlivům. Terasové profily jsou vroubkovány pro vyšší bezpečí při pohybu.
Terasové profily ze dřeva ThermoWood® mají díky tepelné úpravě o 20-25% nižší tepelnou vodivost oproti stejnému tepelně neošetřenému dřevu, a to díky vytěsnění všech biologických látek při tepelném procesu. Díky této výhodě se tak dřevo na terasách a plochách u bazénů nerozehřívá ani při vysokých teplotách a Vy si tak můžete užívat pohody a pohybu i na boso… Ti z Vás, kteří zvažují nákup hojně rozšířených dřevoplastových výrobků, by měli tuto vlastnost dobře zvážit, protože plast obsažený v těchto výrobcích má velmi vysokou tepelnou vodivost… Neudělejte proto chybu, kterou můžete následně litovat, pokud ze své domácí terasy uděláte průmyslovou plochu , na které v letním období nebudete moci vydržet…

3,
Použití dřeva ThermoWood® na dřevěné terasy ocení hlavně zákazníci, kteří chtějí přírodní a teplý materiál. Materiál, který je nenáročný na údržbu, ale zároveň se od něj očekává velmi dlouhá životnost… Pokud se ztotožníte s přirozenými vlastnostmi a chováním dřeva ThermoWood® v exteriéru, které jsou popsány dále v této prezentaci, pak je pro Vás terasa z materiálu ThermoWood ® řešením na celý život…

Výhody dřevěných teras a podlah z ThermoWood®
• Dřevo ThermoWood® je přírodní a teplý materiál.
• Dřevo ThermoWood® je velmi příjemné na dotek.
• Dřevo ThermoWood® je také překvapivě odolné.
• Dřevo ThermoWood® je ekologické a sterilně čisté.
• Dřevo ThermoWood® vyžaduje minimální údržbu.
• Dřevo ThermoWood® má nízkou tepelnou vodivost.

Dřevěné profily z materiálu ThermoWood® jsou vyráběny biologicky odbouratelné na 100%, čímž jsou ekologické a šetrné k lesům i životnímu prostředí. Pokud si koupíte dřevo pocházející z pečlivě spravovaných a certifikovaných lesů, čímž dřevo ThermoWood® ve skutečnosti je, podílíte se na tom, že se nebude narušovat přírodní rovnováha po celém světě. Po dřevě ThermoWood® je velmi příjemné chodit. V létě není nikdy příliš horké a v zimě naopak příliš studené. Proto jej můžete použít například u bazénů a vířivek a dodat jim tak krásný kontrastní vzhled. Tím, že jsou profily ThermoWood® sterilně čisté, můžete vytvářet plochy, které jsou ideální pro hry pro Vaše děti.

thermowood - vroubkované

ThermoBorovice

vroubkované

ThermoBorovice – ceny za m2

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
TŘÍDA   AB DÉLKA   /m
26 x 117 830,-  780,- CZK 4.2m, 4.5m, 5.1m

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

thermowood - jemné

ThermoBorovice

hladké

ThermoBorovice – ceny za m2

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
TŘÍDA   AB DÉLKA   /m
26 x 117 830,-  780,- CZK 4.2m, 4.5m, 5.1m

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Rombus sibiřský modřín

Terasové vruty

Nabízíme originální terasové vruty nerez C2 na sibiřský modřín v nejpoužívanějším rozměru 4.5 x 60mm.

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
POČET (ks) CENA
4.5 x 60mm 200 490,- CZK

Galerie terasová prkna + ThermoWood

Obrázky jsou pouze ilustrativní. Slouží k inspiraci.

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

Ohodnoťte stránku