fbpx

Palubky Softline

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

Nabízíme Vám Palubky SOFTLINE  (s prodlouženým perem- které je viditeľné). Dřevo na výrobu palubek SOFTLINE poctivě sušíme (3 týdny) venku a následne dosušujeme v sušičce (4-5dní) na požadovanou vlhkost (11-14%) aby dřevo nebylo pokroucené, popraskané. Díky kvalitně vysušenýmu dřevu má profil zdravé suky, které nevypadávají a nepraskají.

Palubky tatranský profil SOFTLINE vyrábíme ze severského smrku (19mm) a modřínu (20mm). Palubky SOFTLINE mají využití jak v interiéru tak v exteriéru na obklad stěn, stropů, zahradních domků, a altánů. Díky profilu SOFTLINE (pero po zasunutí do drážky zústává viditeľní a medzi prknami vznikne optická mezera (1-2cm)), vznikne pri instalaci jedinečný vzhled vaší steny, fasády nebo stropů.

Nejvhodnejší materiál na exteriérové ​​použití – obklad fasády, štítů nebo na výrobu záhradných domků jsou palubky tatranský profil SOFTLINE z modřínu, má sice vyšší cenu ale dřevo z modřínu vydrží v exteriéri na daždi, snehu, nebo vo vlhkosti omnoho déle než smrkové drevo. Díky vyššímu obsahu smůly, a díky tomu že roste pomalu a ve velmi chladných oblastech májí palubky z modřínu delší trvanlivost jsou tvrdší a odolnejšími vůči povětrnostním podmínkám. Palubky SOFTLINE nabízíme v rozměrech 20x150mm. V případě, že chcete oživiť vaši fasádu, strop nebo interiér a dodat mu jedinečný vzhled nabízíme SOFTLINE vyrobený ze severského smrku, který je cenově dostupnější.

Dřevo na výrobu našich produktů je pečlivě vybíráno, následně tříděno a sušené venku. Následně je dřevo dosušováno v sušičce na požadovanou vlhkost (11-14%) cca 4-5dní. Každý náš produkt plní normu kvality AB (1.třída).

Minimální hodnota objednávky je 10 000 KČ.

V naší nabídce dále najdete: obkladové palubky klasik, srubové palubky, fasádní palubky, rombus obklad zkosený, terasová prkna, podlahové palubky, hranoly, gabiony, zahradní domečky i altány. Po odeslání objednávky na náš mail a následném potvrzení cenové nabídky vám dřevěný obklad dovezeme zdarma až k Vám domů (*účtujeme malý manipulační poplatek za vykládku zboží). Nepožadujeme žádné zálohy a proto se nemusíte bát, že byste předem zaplatili za dřevěný obklad, který by vám nevyhovoval.

obkladove-palubky-softline

Severský Smrk

SOFTLINE smrk – ceny za m2

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
DÉLKA /m TŘÍDA AB

19 x 146

leštěný povrch
4m, 5m 299,- CZK

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

obkladove-palubky-softline1

Modřin

SOFTLINE modřín – ceny za m2

ROZMEŘ v mm
(síla x šířka)
DÉLKA   /m TŘÍDA   AB
20 x 150 4m, 5m 539,-  439,- CZK

*DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR*

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

4.4/5 - (7 hlasů)